Протеїн Amix IsoHD CFM PROTEIN 90 0.8 кг
Amix IsoHD CFM PROTEIN 90 0.8 kg |
|
До складу входять L-глутамін, комплекс пептидів, ферменти і лактобактерії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amix IsoHD CFM PROTEIN 90 0.8 кг
Протеин Amix IsoHD 90 Cfm 800 g / 26 servings / Milk Vanilla | 1 250 грн. |
Протеїн Amix IsoHD 90 Cfm 800 g / 26 servings / Milk Vanilla | 1 213 грн. |
Протеин Amix Nutrition IsoHD, 800 грамм Молочная ваниль CN13882-2 | 1 315 грн. |
Amix IsoHD 90 CFM Protein 800 г молочна ваніль | 1 357 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →