Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer 1 кг
Відео 3 |
Powerful Progress Super Mass Gainer 1 kg багато білка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powerful Progress 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powerful Progress.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powerful Progress Super Mass Gainer 1 кг
Усі ціни 118 →Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer, 1 кг Кокос CN3220-10 | 450 грн. |
Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer 1 кг Тірамісу | 563 грн. |
Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer, 1 кг Лесной орех CN3220-11 | 450 грн. |
Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer, 1 кг Лесные ягоды CN3220-5 | 450 грн. |
Гейнер Powerful Progress Super Mass Gainer, 1 кг Банан CN3220-3 | 450 грн. |
ще 20 пропозицій
Це жах. Зберігайте себе, навіть не думайте вживати цей продукт. Мало того, що на початку я мав розлад шлунка. А коли поцікавився у друзів, котрі займаються давно спортом, дізнався, що всі продукти цього бренду робляться не в Польщі, як пишеться на упаковці, а десь на західній Україні якимись умільцями незрозуміло, де й незрозуміло з чого. Тупе розводилово. Жодних Всі користуюся Powerful Progress Super Mass Gainer 4 kg менше місяця |
Це є найстрашніше що я брав/бачив
Ціна - гарна Якості - найгірше Нічого Смак жахливий, саме борошно прилипаєте до ясен та шлунку користуюся Powerful Progress Super Mass Gainer 4 kg тиждень рекомендую не купувати |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Powerful Progress Super Mass Gainer
Ціни на Powerful Progress Super Mass Gainer |
---|---|---|---|---|
Powerful Progress Super Mass Gainer 1 кг | від 442 грн. | 126 пропозицій | ||
Powerful Progress Super Mass Gainer 2 кг | від 826 грн. | 122 пропозиції | ||
Powerful Progress Super Mass Gainer 4 кг | від 1 448 грн. | 111 пропозицій |
Рекомендуємо