BCAA Olimp BCAA Xplode 500 g
Відео 8Фото 3 |
Olimp BCAA Xplode 500 g |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Купити Olimp BCAA Xplode 500 g
Усі ціни 69 →Амінокислота для спорту Olimp Bcaa Xplode 500 g /50 servings/ Pineapple | 1 208 грн. |
Аминокислота для спорта Olimp Bcaa Xplode 500 g /50 servings/ Fruit Punch | 956 грн. |
Аминокислота BCAA Olimp BCAA Xplode Powder, 500 грамм Клубника CN297-3 | 1 215 грн. |
Olimp BCAA Xplode 500 г пунш | 1 453 грн. |
Амінокислота BCAA Olimp BCAA Xplode Powder 500 г Ананас | 1 525 грн. |
Польська торгова марка Olimp пропонує якісні спортивні добавки за розумні гроші. До даної категорії відноситься і Olimp BCAA Xplode, яка пропонується в трьох варіантах фасування: у банках на 280 і 500 грам і кілограмовому пакеті.
Багатий склад
Крім основної трійки (лейцину, ізолейцину і валіну) до складу добавки входить глутамін. Це замінима амінокислота (організм може синтезувати її самостійно), яка бере участь у виробленні білка і сприятливо впливає на роботу імунної системи. Також у кожній порції присутні 2 мг вітаміну B6 (більше необхідної добової дози). Він впливає на засвоєння білка і зростання м'язової маси, що і зумовлює його важливу роль в бодібілдінгу і в інших силових видах спорту.
Великі порції
Одна порція Olimp BCAA Xplode 500 g дорівнює 10 грам, з яких 6 г припадають на BCAA, 1 г — на глутамін, а решта — на ароматизатори та інші добавки. Дотримання дозувань (рекомендований прийом 20 грам в день) забезпечить надходження в організм великої кількості амінокислот, що дасть змогу швидко відновлюватися після тренувань, нарощувати м'язову масу і т. д. Але загальна концентрація BCAA в 60% на порцію далека від еталону.
Різноманітність смаків
Olimp BCAA Xplode пропонуються з 8 видами підсолоджувачів. Серед них є різні цитрусові варіації, кола, персиковий чай, мохіто і мультифрукт. Смак у добавки, можна сказати, «на любителя». Деякі відзначають явно виражений хімічний присмак, схожий з тим, що мали розчинні напої Yupi. Іншим, навпаки, все подобається: смак не набридає навіть через кілька місяців прийому. Добавка непогано розмішується, не викликає алергії і негативних реакцій з боку ШКТ.
Загалом, Olimp BCAA Xplode — відмінні амінокислоти середнього цінового сегмента з додатковими компонентами в складі, покликаними поліпшити їх засвоєння та синтез білка.
Модификації Olimp BCAA Xplode 500 g
Ціни на Olimp BCAA Xplode 500 g |
---|---|---|---|---|
Olimp BCAA Xplode 280 g | від 690 грн. | 35 пропозицій | ||
Olimp BCAA Xplode 500 g | від 956 грн. | 76 пропозицій | ||
Olimp BCAA Xplode 1000 g | від 1 983 грн. | 76 пропозицій |