Неттоп Apple Mac Studio 2023 MQH63
Відео 3Фото 22 | від 184 116 до 189 999 грн. Порівняти ціни 7 →2023 рікMac Studio (дуже потужні)неттоп (міні ПК)> 16 ядерSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4кардридер Проц:Apple M2 Ultra, 3.68 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Apple M2 Ultra 60-Core Накопичувач:1024 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac Studio 2023 49
Характеристики
Apple Mac Studio 2023 MQH63 |
|
Процесор Apple M2 Ultra має 32 ядер Neural Engine.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Apple Mac Studio 2023 MQH63
Сортувати
Apple Mac Studio M2 Ultra 1TB (MQH63) | 185 701 грн. |
Рабочая станция Apple Mac Studio MQH63 (2023) [M2 Ultra 24CPU 60GPU|64GB|1 | 184 116 грн. |
Apple Mac Studio M2 Ultra 2023 (MQH63) MQH63 | 188 319 грн. |
Apple Mac Studio M2 Ultra | 24-Core CPU | 64GB | 1 TB | 60-Core GPU (MQH63 | 185 960 грн. |
Apple Mac Studio M2 Ultra Chip 64/1TB (MQH63) 2023 | 189 999 грн. |
Apple Mac Studio M2 Ultra Chip 1 Tb (MQH63) MQH63 | 186 199 грн. |
Apple Mac Studio M2 Ultra 2023 (MQH63) MQH63 | 189 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо