Акваріум Aquael Round 2.5 л
Товар застарів $5 Форма: сфера; Об'єм (л): 2.5; Матеріал скла: силікатне скло; Конструкція: цільноскляний; |
Aquael Round 2.5 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aquael Round
Ціни на Aquael Round |
---|---|---|---|---|
Aquael Round 4.5 л | від 623 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquael Round 8.5 л | від 931 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquael Round 13 л | від 1 274 грн. | 1 пропозиція |