Акваріум Aquael Round 13 л
від 1 274 грн. Купити! Акваріум Aquael круглий d=30 см (13 л)Маркетплейс: Rozetka.ua lick&barkЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Aquael Round 13 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aquael Round
Ціни на Aquael Round |
---|---|---|---|---|
Aquael Round 4.5 л | від 642 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquael Round 8.5 л | від 931 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquael Round 13 л | від 1 274 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →