Акваріумний компресор SunSun JVP-231
Фото 13 |
SunSun JVP-231 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun JVP-231
Помпа течії(волнообразователь) SunSun JVP-231 8000л/год 12W | 814 грн. |
Волноутворювач SunSun JVP-231 для акваріума подвійний на магніті | 814 грн. |
Помпа течії волнообразователь Sunsun JVP-231 8000 л/год 12 Вт | 895 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →