Акваріум SunSun YA 4 л
Відео 4Фото 14 |
SunSun YA-01 4 л6 л |
|
Живлення від USB-кабелю. Зручний злив води знизу акваріума.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun YA 4 л
Акваріум SunSun YA-01 white 4 літри білий | 2 240 грн. |
Акваріумний набір Sunsun YA 01 white | 1 832 грн. |
Акваріумний набір SunSun XYA-01 4 л | 2 015 грн. |
Відеоогляди
Три види забарвлення:
- Білий
- Зелений
- Рожевий
Модификації SunSun YA
Ціни на SunSun YA |
---|---|---|---|---|
SunSun YA 4 л | від 1 832 грн. | 3 пропозиції | ||
SunSun YA 6 л | від 2 294 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо