Неттоп Artline Business B10 B10v15Win
від 14 240 до 14 999 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Celeron, J4005, 2 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v15Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v15Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v15Win) B10v15Win | 14 307 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v15Win) | 14 307 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v15Win | 14 375 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v15Win | 14 240 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v15Win) B10v15Win | 14 307 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо