Персональний комп'ютер Artline Business B23 B23v22
Фото 16 | від 7 024 до 12 488 грн. Порівняти ціни 23 →Проц:Pentium, G4400, 3.3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:HD Graphics 510 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B23 24
Характеристики
Artline Business B23 B23v22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B23 B23v22
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B23v22 | 7 056 грн. |
Комп'ютер+Монітор-- ARTLINE Business B23+B24F75plus-IPS (B23v22+B24F75plus | 11 250 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B23 (B23v22) | 7 090 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B23 (B23v22) | 7 024 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B23 (B23v22) B23v22 | 7 056 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо