Персональний комп'ютер Artline Business B47 B47v11
Фото 12 | від 17 754 до 20 041 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 7, 5700G, 3.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon Vega 8 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B47 11
Характеристики
Artline Business B47 B47v11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B47 B47v11
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B47v11 | 18 072 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B47 (B47v11) | 18 072 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B47 (B47v11) | 18 112 грн. |
Десктоп Artline Business (B47v11) | 17 805 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B47 (B47v11) | 17 942 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо