Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 D31v37
Відео 2Фото 25 | від 44 602 до 48 497 грн. Порівняти ціни 22 →Проц:Ryzen 7, 5700X, 3.4 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming D31 112
Характеристики
Artline Gaming D31 D31v37 |
|
Вбудований інформаційний 7" екран.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming D31 D31v37
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v37) D31v37 | 45 354 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31White (D31Whitev37) | 45 354 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming D31 (D31v37) | 45 027 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming D31 (D31v37) | 44 602 грн. |
Компьютер ARTLINE Gaming D31White (D31Whitev37) D31Whitev37 | 45 354 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо