Персональний комп'ютер Artline Home H44 H44v03
Фото 9 | від 12 333 до 14 068 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 3, 2200G, 3.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 8 Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Home H44 1
Характеристики
Artline Home H44 H44v03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Home H44 H44v03
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Home H44v03 | 12 543 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Home H44 (H44v03) | 12 543 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Home H44 (H44v03) | 12 572 грн. |
Десктоп Artline Home (H44v03) | 12 453 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Home H44 (H44v03) | 12 455 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо