Персональний комп'ютер Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv67Win
Відео 1Фото 15 | від 190 491 до 195 570 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікSAMURAI (дизайн Cyberpunk)ігровий> 16 ядерDDR5дискретнаSSDWi-FiBluetoothзвук 7.1TPMпідтримка VRHDMI 2 штUSB C gen2x2Windows 11 Проц:Core i7, 14700KF, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4090, 24 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline SAMURAI 2.0 45
Характеристики
Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv67Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv67Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) SAMURAIv67Win | 195 570 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Samurai Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) | 192 323 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Samurai Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) | 190 491 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) SAMURAIv67Win | 195 570 грн. |
Artline ARTLINE SAMURAI (SAMURAIv67Win) samuraiv67win | 195 570 грн. |
Artline SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) SAMURAIWindows11Pro(SAMURAI | 195 569 грн. |
Artline SAMURAIv67Win | 195 570 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) SAMURAIv67Win | 195 539 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv67Win) | 195 569 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо