Logitech G102 Lightsync
Відео 32Фото 16 |
Logitech G102 Lightsync |
|
Зручна і функціональна ігрова мишка з дротовим підключенням, шістьма кнопками, якісним оптичним сенсором і ефектним керованим RGB-підсвічуванням Logitech Lightsync. Один з найбільш доступних геймерських ігрових маніпуляторів такого типу з лінійки Logitech G-series. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2020 модельного року, орієнтований як на хардкорних геймерів і початківців кіберспортсменів, так і на звичайних любителів комп'ютерних ігор.
Симетрична ергономічна форма корпуса пристрою успадкована у попередньої моделі 2017 року G102 Prodigy. Якісний пластик з нерівною текстурою не збирає відбитки пальців і легко очищається від забруднень. Широке колесо прокрутки має рельєфний протектор для запобігання прослизання і дискретний хід. Кероване RGB-підсвічування, яке відрізняє цю модель від попередниці, реалізоване у вигляді обідка на корпусі що світиться і фірмової емблеми.
Геймерська мишка Logitech G102 Lightsync заснована на оптичному датчику власного виробництва Logitech. Його максимальна роздільна здатність не рекордна (8000 dpi), однак цілком достатньо для абсолютної більшості ігор. Мишка сумісна з будь-якою операційною системою, однак для максимально ефективного використання пристрою рекомендується використання фірмового ПЗ Logitech G HUB, що дозволяє виконувати індивідуальну настройку підсвічування, чутливості і команд кнопок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G102 Lightsync
Усі ціни 322 →Logitech G102 Lightsync (910-005854) Lilac 910-005854 | 1 299 грн. |
Ігрова миша Logitech G102 Lightsync (Black) 910-005823 | 1 299 грн. |
Миша Logitech G102 Lightsync Black 910-005823 | 1 299 грн. |
Миша Logitech G102 Lightsync Lilac (910-005854) | 1 119 грн. |
Мишка Logitech G102 Lightsync Usb White (910-005824, 910-005809) | 1 066 грн. |
8 7 18 36 |
Зручна форма (для мене)
Офіційне ПЗ для налаштування (перебиндив кнопку зміни dpi під дабл клік) Приємне підсвічування Чи не гучна, але й тихою не назвеш В іграх дотримується гідно (без зривів сенсора) Покриття стирається дуже швидко
Купа різних щілин, в які забивається бруд (у першій мишці від цього померло коліщатко) Термін життя – близько двох років активного використання. Eden Prime: користуюся Logitech G102 Lightsync більше року |
Приємна міша спочатку, хороша збірка, підсвітка. Але трохи менше року пропрацювала, потім коліщатко почало ламатися. Іноді при прокручуванні вгору, рахувало прокручування вниз. Дуже бісити. Виправити це можна тільки заміною ведмедика. Прикол у тому, що у мого друга абсолютно така сама міша і така сама проблема. Усі полюси нівелюються одним мінусом. Коліщатко миші дуже не надійне. У жодному разі не намагайтеся самі ремонтувати. Відразу замінюйте, доки гарантія є. Nazar Hodyna: користуюся Logitech G102 Lightsync більше року |
шматок мила на дроті провід який порвався
сенсор після якого у мене з'явилося облисіння ковзні ніжки по наждачку бічні клавіші при натисканні на які палець провалюється в корпус безкоштовний рандомайзер (кнопка зміни dpi) форма-покладіть мило назад у мильницю убогий софт різко смикнув мишею по килимку залишися без килимка без столу та стіни (полетіла) миша Dnet: користуюся Logitech G102 Lightsync кілька місяців |
Хороша ігрова мишка не зобов'язана коштувати дорого
Як показує статистика продажів, насправді мало кому потрібні дорогі та наворочені маніпулятори, які почасти записують в розряд професійних саме через високу ціну. Успіх мишки Logitech G102 показав зворотну картину: для ігрової публіки насамперед важливо, наскільки зручно миша лежить в руці та наскільки точно вона реагує на рухи й команди користувача. От і все.
Старий хіт з повноцінним RGB-підсвічуванням
Модель Logitech G102 Lightsync являє собою доопрацьовану мишу G102 Prodigy, випущену кілька років тому. В ній виробник постарався зберегти всі переваги моделі Logitech G102, додавши RGB-підсвічування з палітрою з 16.8 мільйона відтінків. Тобто всі сильні сторони оригінальної моделі залишилися на місці: відмінний баланс, свічі Omron і Kailh (для коліщатка), а також швидкий сенсор Mercury з прискоренням 25 G та можливістю гнучко регулювати роздільну здатність (від «снайперських» 200 DPI до вбивчих 8000 DPI). Ну і не забудьте про додаткові програмовані кнопки та фірмове ПЗ Logitech G HUB для оптимізації поведінки мишки.
Старі болячки
Шкода лише, що старі болячки також нікуди не поділися. Кнопка перемикання DPI ледь помітно вібрує, але через рік це «ледь помітно» може перетворитися на «дратівливо». Ну і, попри наявність перемикачів Omron, і оригінальна, і допрацьована G 102 через півроку-рік починають страждати від дабл-кліків. Судячи за кількістю скарг, це прям чиста лотерея, тож багато покупців погрожують більше ніколи не купувати продукцію Logitech. Природно, за 2 тижні тестів перевірити цього ми не могли.
Це моя вже третя мишка цієї моделі: у першої почалися трабли з коліщатком, у другої дабл клік (кожна прожила близько 2 років), третя поки що тримається (+-рік). Якщо зламається до того, як злетить гарантія то можна поміняти, але ламається вона чітко після того, як гарантійний термін пройде)