Компресор Aspiring Storm 1 (86ASNA21PG)
Відео 6Фото 11 |
Aspiring Storm 1 |
|
Ємність акумулятора 5000 мАгод
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aspiring 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aspiring.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aspiring Storm 1
Усі ціни 22 →Автомобильный компрессор (электрический) Aspiring Storm 1 | 1 584 грн. |
Компрессор портативный Aspiring storm 1 | 1 537 грн. |
Портативний автокомпресор Aspiring Storm 1 | 1 339 грн. |
Автомобільний портативний компресор Aspiring Storm 1 | 1 695 грн. |
Aspiring Storm 1 | 1 649 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →