Компресор HOTO Portable Electric Air Compressor (QWCQB001)
Відео 10Фото 13 |
HOTO Portable Electric Air Compressor |
|
Акумулятор на 2500 мАгод. Заряджання від USB-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOTO Portable Electric Air Compressor
Автомобільний компресор Xiaomi HOTO Portable Electric Air Compressor (QWCQ | 1 939 грн. |
Автомобильный компрессор Hoto Portable Electric Air Compressor (QWCQB001) | 2 055 грн. |
Компресор універсальний Xiaomi HOTO Portable Electric Tire Inflator (QWCQB | 2 999 грн. |
Автомобільний компресор Xiaomi HOTO Portable Electric Air Compressor (QWCQ | 2 282 грн. |
Автомобільний компресор Xiaomi HOTO Portable Electric Air Compressor QWCQB | 2 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →