Asus ROG Falchion Ace PBT Red Switch
Відео 4Фото 8 |
Asus ROG Falchion Ace PBT Red Switch |
|
Просунута механічна клавіатура з сімейства комп'ютерних пристроїв Republic of Gamers, представлена на ринку в 2023 році і виробником, що позиціонується, у верхній ціновий сегмент. Насамперед звернемо увагу на те, що збоку моделі є сенсорний регулятор, яким можна настроювати: гучність мультимедіа, яскравість підсвічування та режими роботи ілюмінації. Підключення лише провідне.
Але на корпусі є одночасно два роз'єми USB Type-C, що дозволяє підключити девайс відразу до кількох комп'ютерних пристроїв. Механічна клавіатура Asus ROG Falchion Ace PBT Red Switch використовує покращене підсвічування RGB. Світлові ефекти можна синхронізувати з ілюмінацією інших компонентів комп'ютерної системи. Ця модель має ультракомпактну розкладку на 68 кнопок. Але багато клавіш є багатофункціональними, альтернативні значення кнопок включаються через Fn.
Розкладка має строго латинські символи, що зумовлено високою технологічною складністю виготовлення кейкапів. Всі клавіші використовують надійний полімер PBT та систему подвійного лиття. Кнопки працюють на механічних перемикачах ROG NX Red із лінійним пристроєм. До точки спрацьовування всього 1,8 мм, а сила початкового притиску вбирається у 40 р. Такі клавіші натискаються легко, швидко і точно. Клавіатура поставляється з прогумованим чохлом, який можна використовувати як підставку та захист від пилу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Falchion Ace PBT Red Switch
Усі ціни 51 →Клавіатура ASUS ROG Falchion Ace LED 68key NX RD USB EN White (90MP0346-BK | 5 799 грн. |
Клавіатура Asus Rog Falchion Ace Nx Red Pbt White (90MP0346-BKUA11) | 5 799 грн. |
Клавиатура Asus Rog Falchion Ace Nx Red Pbt White (90MP0346-BKUA11) | 5 799 грн. |
Клавiатура Asus ROG Falchion Ace LED 68key NX RD Black (90MP0346-BKUA01) 9 | 4 999 грн. |
Ігрова клавіатура ASUS ROG Falchion Ace NX Red EN PBT White (90MP0346-BKUA | 4 999 грн. |