Блок живлення Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING (90YE00L3-B0NA00)
Відео 3Фото 23 |
Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING |
|
Продовження легендарної серії блоків живлення ROG Thor. Новинка отримала кілька важливих покращень, які мають зробити систему електроживлення повністю сумісною з останніми трендами комп'ютерної моди. В оновленому блоці живлення реалізовано перспективний роз'єм PCIe Gen 5.0 12-pin, що дає можливість поставити в системний блок ультрасучасну високопродуктивну відеокарту. Разом з тим, є ще вісім портів PCIe 6+2 pin, що відкриває грандіозні можливості для будівництва мегапотужної графічної підсистеми.
Додатково комп'ютерний блок живлення Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING використовує покращену систему охолодження та перероблене підсвічування. При активації напівпасивного режиму відведення тепла вентилятор починає обертатись лише при досягненні навантаження на потужність понад 50%. До цього моменту блок не видає жодного шуму, роблячи комп'ютерну систему максимально комфортною для роботи і розваг у будь-який час доби, за будь-яких обставин. У блоці живлення передбачено два окремі роз'єми 4+4 pin, що дозволяє задіяти в комп'ютері найпродуктивніші варіанти мікропроцесора. На бічній стінці цієї моделі є екран, що відображає навантаження на потужність у реальному часі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING
Усі ціни 23 →Блок живлення ASUS ROG Thor 1000W Platinum II EVA Edition 90YE00L3-B0NA00 | 17 295 грн. |
Блок живлення Asus ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING | 16 785 грн. |
Блок питания Asus ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING | 16 785 грн. |
Блок живлення ASUS 1000W ROG THOR 80+ Platinum (90YE00L3-B0NA00) | 18 333 грн. |
ASUS 1000W ROG THOR 80+ Platinum 90YE00L3-B0NA00 | 17 469 грн. |