Блок живлення be quiet! Straight Power 11 BN285
Відео 23Фото 6 |
be quiet! Straight Power 11 BN285 450 Вт 24+8 (4+4) pin 550 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Straight Power 11 BN285
Блок живлення Be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285) Straight Power 11 | 8 228 грн. |
Блок питания be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285) BN285 | 8 244 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285) | 9 061 грн. |
be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285) | 9 061 грн. |
Блок живлення be quiet! Straight Power 11 1000W (BN285) | 8 238 грн. |
0 0 3 2 |
Використовував модель 650W три роки поки раптово він просто вимкнувся під навантаженням і більше не вмикався. Загальне розрахункове максимальне навантаження системи - впритик до 650W. Час роботи під сильним навантаженням близько 3-4-5 годин + 3-4 години в дуже легкому навантаженні в день. Згорів без спецефектів, без запаху, просто вимкнувся з кінцями. Відправив по-гарантії в сервіс, де не змогли відремонтувати і запропонували заміну на BN284 (850W) буквально одразу за 2-3 дні. Здивувало таке рішення, адже БЖ мав вигляд нового, і я мав можливість чекати 2 тижні на ремонт. Що там могло так безповоротно і без зовнішніх проявів зламатись залишається загадкою. Можливо не було майстрів в СЦ у зв'язку з військово-політичною ситуацією... Якість виконання виробу, якість кабелів, низький рівень шуму. Підозріле в технічному плані рішення сервісного центру. Andriy Vasyniuk: користуюся be quiet! BN282 більше року |
Замовляв на F.ua. 750 ват[283]. Все нормально, прийшов новий у запаяній упаковці через НП. Тихий, вкл. реле на загальному тлі в кімнаті нечутно (взагалі воно саме тихе). Поки не навантажував нормально, нічим, стоїть у ПК з навантаженням до 350 ват. Потім додам коментар після установки в новий комп'ютер. Якість, модульність +-, важить нормально так:)), Комплектація+-,Довга і кількість кабелів.Мошність під 700 ват.Я готовий був віддати за нього ці гроші,найважливіша частина в ПК Інструкція неочем.Всі гнізда позначені за своїм, але в інструкції чіткої інформації по них немає, довелося загуглити ... по суті нічого складного. Навіщо металеве обплетення незрозуміло, туга. K10: користуюся be quiet! BN283 менше місяця |
Якість, тиша та доступна ціна Практично немає, єдино жорстка обплетення кабелів, а так все на висоті рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації be quiet! Straight Power 11
Ціни на be quiet! Straight Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 11 BN280 | від 4 916 грн. | 1 пропозиція | ||
be quiet! Straight Power 11 BN281 | від 4 957 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN282 | від 5 931 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Straight Power 11 BN283 | від 6 191 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN284 | від 6 947 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Straight Power 11 BN285 | від 8 228 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →