Блок живлення Asus TUF Gold TUF Gaming 750W Gold (90YE00S3-B0NA00)
Фото 13 |
Asus TUF Gold TUF Gaming 750W Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus TUF Gold TUF Gaming 750W Gold
Усі ціни 31 →Asus TUF Gaming PCIE5 750W (90YE00S3-B0NA00) 90YE00S3-B0NA00 | 5 999 грн. |
Блок живлення ASUS TUF Gaming 750W Gold 90YE00S3-B0NA00 | 5 725 грн. |
Блок живлення Asus TUF-GAMING-750G | 5 802 грн. |
Блок питания Asus TUF-GAMING-750G | 5 802 грн. |
Блок живлення ASUS 750W TUF-GAMING-750G PCIE5 Gold (90YE00S3-B0NA00) | 6 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував у магазині клік уа. Доставили дуже швидко. Через 14 днів після покупки – вибухнув. Замінити відмовились. Відправили у ремонт. гарний, хороші дроти, легко укладати по корпусу за рахунок того, що кожен проводок у роз'ємі йде окремо від БЖ до місця підключення. У комплекті багато стяжок. Вибухонебезпечний вміст. Иван Бабичев: користуюся Asus TUF Gaming 850W Gold менше місяця
скоріше за все це був брак або ви щось не правильно підключили
Те ще це був брак - я мабуть згоден. Але я не думаю що його можна неправильно підключити, 13 днів нормально працювати, а на чотирнадцятий він згорить. Він би не включився або вибухнув відразу якщо я би неправильно його підключив.
Яким чином його треба підключити, щоб бж вибухнув? Це скоре всього брак.
читаючи відмазку "ви щось не правильно підключили", одразу розуміємо компетентність виправдання |
Додати відгук
Модификації Asus TUF Gold
Ціни на Asus TUF Gold |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gold TUF Gaming 750W Gold | від 5 686 грн. | 31 пропозиція | ||
Asus TUF Gold TUF Gaming 850W Gold | від 6 391 грн. | 44 пропозиції | ||
Asus TUF Gold TUF Gaming 1000W Gold | від 7 593 грн. | 64 пропозиції | ||
Asus TUF Gold TUF Gaming 1200W Gold | від 11 237 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →