Блок живлення Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING
Відео 10Фото 12 |
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING |
|
Одна з моделей сімейства топових блоків живлення Asus ROG Thor Platinum II зразка 2022 року для вимогливих користувачів, ентузіастів та моддерів, що створюють ефектні виставкові екземпляри ПК у прозорих/напівпрозорих корпусах. Відрізняється високою номінальною потужністю 1000 Вт, видатною енергоефективністю рівня 80 Plus Platinum (ККД становить не менше 92%) та практичною модульною компоновкою кабельної підсистеми.
Також варто відзначити наявність роз'єму PCI-E 16-pin, OLED-екрана (показує потужність, що віддається) і спеціального фірмового підсвічування Asus Aura Sync. Може штатно працювати в мережі з напругою від 100 до 240 В, що робить його нечутливим до просідання і коливань напруги у вітчизняних енергосистемах. Позиціонується як флагманський продукт 2022 року, призначений для живлення високопродуктивних геймерських систем із топовими відеокартами.
Також блок живлення Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING цілком підійде для сміливих оверклокерських експериментів. Основою цієї моделі стала високотехнологічна апаратна платформа з резонансним LLC-перетворювачем, синхронним випрямлячем та DC-DC конвертерами. Забезпечує виключно високу стабільність вихідної напруги і дозволяє віддавати до 99,6% потужності каналом +12В. Система охолодження може працювати в гібридному режимі, в якому 135 мм вентилятор не обертається при навантаженні менше 400 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING
Усі ціни 34 →Блок живлення ASUS ROG THOR 1000W 80+ Platinum ROG-THOR-1000P2-GAMING 90YE | 14 989 грн. |
Блок живлення Asus Rog Thor 1000W 80 Plus Platinum Ii (90YE00L1-B0NA00) | 14 635 грн. |
Блок питания Asus Rog Thor 1000W 80 Plus Platinum Ii (90YE00L1-B0NA00) | 14 635 грн. |
ASUS 1000W ROG THOR ROG-THOR-1000P2-GAMING | 15 559 грн. |
Блок питания ASUS 1000W ROG THOR (ROG-THOR-1000P2-GAMING) ROG-THOR-1000P2- | 14 489 грн. |
Модификації Asus ROG Thor Platinum II
Ціни на Asus ROG Thor Platinum II |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-850P2-GAMING | від 12 155 грн. | 41 пропозиція | ||
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1000P2-GAMING | від 14 489 грн. | 34 пропозиції | ||
Asus ROG Thor Platinum II ROG-THOR-1200P2-GAMING | від 17 080 грн. | 32 пропозиції |