Материнська плата Asus ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II (90MB19V0-M0EAY0)
Відео 5Фото 5 |
Висококласна материнська плата 2022 року від Asus з популярної серії для геймерів Asus Republic Of Gamers. На відміну від більшості родичів, вона оснащена чіпсетом середнього класу AMD B550 (сокет AM4) і створена для досвідчених геймерів, які чітко знають, навіщо саме прийшли в магазин, і не люблять переплачувати за маркетинг. Розрахована на роботу в парі з більшістю процесорів AMD Ryzen, випущених у період з 2017 по 2022 рік (родини Vermeer, Cezanne, Renoir, Matisse, Picasso, Summit Ridge, Raven Ridge та Pinnacle Ridge).
Незважаючи на приналежність до середнього класу, у ній реалізовано більшість фірмових можливостей флагманської серії ROG Strix. Зокрема це підтримка шини обміну даними PCIe 4.0, потужний 14-фазний конвертер живлення процесора, модулі стабілізації напруги DIGI+, бездоганне охолодження критично важливих зон, фірмовий комплекс управління підсвічуванням Aura Sync, технологія оптимізації роботи накопичувачів OptiMem, подвійний.
буд. У прошивці плати є додаткові інструменти для налагодження несправностей, а також профілі користувача розгону, які зберігаються навіть після перепрошивки плати. В іншому джентльменський набір Asus ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II налічує два порти M.2 з додатковим охолодженням, 2 сталеві слоти під відеокарти з можливістю роботи в парному режимі Crossfire, 4 слоти ОЗП DDR4 з максимальною тактовою частотою 51 термічні сенсори, конектори для LED-стрічок та кілька вільних зон для водяної помпи. Як бонус на борту вже встановлено бездротовий модуль із вбудованим бездротовим приймачем Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.2. А звукова система SupremeFX оснащена подвійним підсилювачем та підтримує технологію віртуалізації багатоканального звуку.
Купити Asus ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II
Усі ціни 63 →Asus ROG STRIX B550-F GAMING II WIFI (sAM4, B550) ROG STRIX B550-F GAMING | 7 368 грн. |
Материнська плата Asus ROG Strix B550-F Gaming WIFI II Socket AM4 | 7 887 грн. |
Материнська плата Asus ROG Strix B550-F Gaming WIFI II | 6 699 грн. |
ASUS STRIX B550-F GAMING WIFI II (90MB19V0-M0EAY0) | 7 761 грн. |
Материнська плата Asus Rog Strix B550-F Gaming Wifi II | 8 212 грн. |
Дизайн норм, є місце під різні типи носіїв, підсистема живлення більш ніж задовольняє потреби райзенів Немає зручних кнопок вмикання/скидання біоса прямо на мамці, немає посткодера, хоча коштують копійки Vlad Vasyliev: користуюся Asus ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II кілька місяців |
В принципі все влаштовує з погляду біоса, але якраз вайфай трохи дивний.
Вайфай модуль стоїть від АМД і на нього якісь криві дрова з дуже обмеженими можливостями для конфігурації роботи в мережі і бітрейт вище 90-100 мбіт було неможливо підняти стабільно…
Також хотів звук, та вбудований у мамку звук або не надто вражаючий, або в мене були завеликі очікування.
Щодо діагностики є тільки 4 світлодіоди, що показують стан завантаження системи, відповідно якщо система не буде стартувати, то ви будете побачити на якому етапі є нестабільність
5600
32gb 3200 cl14
3070 fe