Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA [S3607AA-SH035W]

Фото - Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607AA (S3607AA-SH035W)
Відео 3Фото 36
Порівняти ціни 17 →
Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core Ultra 5, 325, 1.6 ГГц
Відеокарта:Graphics 4 Xe3
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.7 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus Vivobook S16 S3607AA 3
Характеристики
Asus Vivobook S16 S3607AA [S3607AA-SH035W]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціOLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Час відгуку0.2 мс
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість300 нт
Яскравість HDR500 ніт
Контрастність1000000 :1
Колірне охоплення (DCI-P3)95 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore Ultra 5
Модель325
Кодова назва процесораPanther Lake
Кількість ядер8 (4P+4LPE)
Кількість потоків8
Тактова частота1.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.5 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)25 Вт
Тест Passmark CPU Mark19627 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП6400 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована + 1 слот
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиIntel Graphics
Модель відеокартиGraphics 4 Xe3
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 5Gbps2 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Безпека3D сканер обличчя
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї70 Вт*год
Макс. час роботи25 год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки60% за 49 хв
Комплектний блок живлення68 Вт
DC порт для зарядкинемає
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаалюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)357x251x18 мм
Вага1.7 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Vivobook S16 S3607AA [S3607AA-SH035W]

ASUS Vivobook S 16 Ultra 5-325/16GB/512/Win11 OLED (S3607AA-SH035W)

Mobileplanet.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
49 549 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook S 16 Ultra 5-325/16GB/512/Win11 OLED (S3607AA-SH035W)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
53 513 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook S 16 Ultra 5-325/24GB/512/Win11 OLED (S3607AA-SH035W)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
54 787 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook S 16 Ultra 5-325/32GB/2TB/Win11 OLED (S3607AA-SH035W)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
70 080 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook S 16 Ultra 5-325/24GB/2TB/Win11 OLED (S3607AA-SH035W)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
62 434 грн.
ще 12 пропозицій
Відеоогляди