Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Батути   /   Atleto

Батут Atleto 404

Фото - Батут Atleto 404
Відео 2Фото 27
Atleto 404
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
404x404x260 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
80 шт.
Вага
65 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atleto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atleto.

Купити Atleto 404

Усі ціни 17 →

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою зелений + подарунок м'ячик 21000204

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою зелений + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto 404 см з внутр... щеішньою сіткою та драбинкою дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
9 418 грн.

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою чорний (42400496)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 733 грн.

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000326

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут від бренду Atleto -... щеце цікавий та веселий атракціон для всієї родини. Він користується неймовірною популярністю як серед дітей, так і дорослих. Під час стрибків на батуті тіло активно рухається, а ви отримуєте величезний заряд позитивної енергії. Регулярні стрибки на батуті, окрім релаксації
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
9 044 грн.

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою та драбинкою оранжевий (42400495)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 195 грн.

Батут Atleto 404 см з внутрішньою сіткою зелений + драбинка (21000204)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 295 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Atleto 404

Модификації Atleto 404

Ціни на Atleto 404
Atleto 140 від 2 178 грн.34 пропозиції
Atleto 183 від 3 848 грн.84 пропозиції
Atleto 252 від 4 450 грн.107 пропозицій
Atleto 312 від 5 345 грн.87 пропозицій
Atleto 374 від 7 619 грн.30 пропозицій
Atleto 404 від 8 663 грн.17 пропозицій
Atleto 435 від 8 447 грн.2 пропозиції
Atleto 490 від 11 649 грн.1 пропозиція
Відеоогляди