Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Батути   /   Atleto

Батут Atleto 312

Фото - Батут Atleto 312
Відео 2Фото 27
Atleto 312
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
312x312x240 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
60 шт.
Вага
43 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atleto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atleto.

Купити Atleto 312

Усі ціни 98 →

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок м'ячик 20001001

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з високоякісних... щематеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота захисної
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
5 735 грн.

Батут дитячий Atleto із сіткою та драбинкою 312 см на пружинах Чорний (117-76-42400583)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 617 грн.

Батут Atleto 312 см з сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000133

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з високоякісних... щематеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота захисної
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
5 696 грн.

Батут Atleto 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000124

Батут Atleto 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут від бренду Atleto... ще- це цікавий та веселий атракціон для всієї родини. Він користується неймовірною популярністю як серед дітей, так і дорослих. Під час стрибків на батуті тіло активно рухається, а ви отримуєте величезний заряд позитивної енергії. Регулярні стрибки на батуті, окрім
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
8 285 грн.

Батут дитячий 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою оранжевий + подарунок м'ячик 42400469

Батут дитячий 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою оранжевий + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto дозволить п... щеровести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм.
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
7 598 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Atleto 312

Модификації Atleto 312

Ціни на Atleto 312
Atleto 140 від 2 178 грн.34 пропозиції
Atleto 183 від 3 815 грн.83 пропозиції
Atleto 252 від 4 456 грн.127 пропозицій
Atleto 312 від 5 506 грн.98 пропозицій
Atleto 374 від 7 273 грн.39 пропозицій
Atleto 404 від 7 863 грн.26 пропозицій
Atleto 435 від 8 447 грн.10 пропозицій
Atleto 490 від 11 884 грн.6 пропозицій
Відеоогляди