Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Батути   /   Atleto

Батут Atleto 435

Фото - Батут Atleto 435
Відео 2Фото 27
Atleto 435
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
180 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
435x435x260 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
88 шт.
Вага
69 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atleto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atleto.

Купити Atleto 435

Усі ціни 10 →

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + подарунок м'ячик 42400491

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут з сіткою та драбинкою 435... щесм Atleto дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким чином, щоб
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
8 447 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto (21000300)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 900 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний (42400491)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 826 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto синій + у подарунок м'ячик

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 391 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + у подарунок м'ячик

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 315 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Atleto 435

Модификації Atleto 435

Ціни на Atleto 435
Atleto 140 від 2 178 грн.34 пропозиції
Atleto 183 від 3 815 грн.83 пропозиції
Atleto 252 від 4 456 грн.127 пропозицій
Atleto 312 від 5 506 грн.98 пропозицій
Atleto 374 від 7 273 грн.39 пропозицій
Atleto 404 від 7 863 грн.26 пропозицій
Atleto 435 від 8 447 грн.10 пропозицій
Atleto 490 від 11 884 грн.6 пропозицій
Відеоогляди