Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Батути   /   Atleto

Батут Atleto 140

Фото - Батут Atleto 140
Відео 2Фото 6
Atleto 140
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
45 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
140x140x212 см
Висота сітки
160 см
Вага
14 кг
Комплектація
захисна сітка
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atleto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atleto.

Купити Atleto 140

Усі ціни 34 →

Батут дитячий кімнатний Atleto 140 см з сіткою червоний 21000401

Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавц... щеі. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник: Atleto Діаметр 140 см Кількість опор сітки 6 Кількість банджі (еластичні мотузки): 30 шт Розміри банджі: довжина - 160 мм, діаметр - Ф5 мм Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
2 221 грн.

Батут дитячий Atleto домашній з сіткою 140 см зелений (112-76-21000402)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 092 грн.

Батут дитячий кімнатний Atleto 140 см з сіткою зелений 21000402

Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавц... щеі. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник: Atleto Діаметр 140 см (4,5 ft) Кількість опор сітки 6 Кількість банджі (еластичні мотузки): 30 шт Розміри банджі: довжина - 160 мм, діаметр - Ф5 мм Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
2 390 грн.

Батут манеж дитячий з сіткою Atleto 140 см червоний KRB01 21000143

Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавц... щеі. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник: Atleto Кількість опор сітки 6 Загальна висота: 120 см Кількість пружин: 36 Максимальне навантаження: 150 кг Діаметр полотна для стрибків: 115 см Діаметр батута: 140 см Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
2 771 грн.

Батут дитячий Atleto домашній з сіткою 140 см червоний (112-76-21000401)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 802 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Atleto 140

Модификації Atleto 140

Ціни на Atleto 140
Atleto 140 від 2 178 грн.34 пропозиції
Atleto 183 від 3 848 грн.83 пропозиції
Atleto 252 від 4 450 грн.98 пропозицій
Atleto 312 від 5 345 грн.79 пропозицій
Atleto 374 від 7 619 грн.26 пропозицій
Atleto 404 від 8 663 грн.19 пропозицій
Відеоогляди