Кикборд Babyhit Leader
Фото 26 |
Babyhit Leader |
|
Звукові і світлові ефекти.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babyhit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babyhit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babyhit Leader
Усі ціни 34 →Самокат Babyhit Leader Yellow (71647) | 1 480 грн. |
Самокат Babyhit Leader, блакитний (71646) | 1 480 грн. |
Самокат Babyhit Leader - Blue | 1 435 грн. |
Самокат BabyHit Leader Blue (71646) | 1 520 грн. |
Самокат BabyHit Leader Red (71644) 71644 | 1 480 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →