Кикборд Scale Sports Smart
Фото 8 |
Scale Sports Smart |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scale Sports Smart
Усі ціни 10 →Дитячий самокат Smart. Red (ручка) | 1 188 грн. |
Самокат Scale Sports Smart, колеса PU, зі світлом, кермо складане. Black ( | 1 377 грн. |
Самокат Scale Sports Smart, колеса PU, зі світлом, кермо складане. Turquoi | 1 377 грн. |
Самокат Scale Sports Smart, колеса PU, зі світлом, кермо складане. Yellow | 1 377 грн. |
Самокат Scale Sports Smart, колеса PU, зі світлом, кермо складне. Red (165 | 1 377 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →