Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Beats

Портативна колонка Beats Pill (2024)

Фото - Портативна колонка Beats Pill (2024)
Відео 10Фото 12
Beats Pill (2024)
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
USB / USB-C /
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Кількість смуг2
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Час автономної роботи24 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP67
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)70x219x71 мм
Вага680 г
Офіційний сайтbeatsbydre.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
MW443

MW463

MWQW3

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Beats Pill (2024)

Усі ціни 85 →

Акустика Beats by Dr. Dre Pill Matte Black (MW443)

Колір: чорний / Тип: портативна / Сумісність: Android, iOS, Windows / Підключення: Bluetooth / USB / Звукова система: 2.0 / В... щеихідна потужність: 50 Вт / Живлення: Li-ion акумулятор
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
5 728 грн.

Акустика Beats by Dr. Dre Pill Matte Black (MW443)

Колір: чорний / Тип: портативна / Сумісність: Android, iOS, Windows / Підключення: Bluetooth / USB / Звукова система: 2.0 / В... щеихідна потужність: 50 Вт / Живлення: Li-ion акумулятор
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 832 грн.

Beats by Dr. Dre Pill Matte Black MW443

Портативна акустика Beats by Dr. Dre Pill Matte Black MW443
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
6 508 грн.

Портативна акустика Beats by Dr. Dre Pill Statement Red (MWQW3)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
6 369 грн.

Портативна акустика Beats by Dr. Dre Pill Champagne Gold (MW463) Pill Champagne Gold (MW463)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
6 311 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Beats Pill (2024)

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди