Витяжка Berg Floyd Gold золотистий
Berg Floyd Gold золотистий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Floyd Gold золотистий
Усі ціни 8 →Berg Floyd Gold 39cm złoty | 21 360 грн. |
Berg Floyd Gold 39cm złoty | 21 894 грн. |
Berg Floyd Gold 39cm złoty | 22 428 грн. |
Витяжка Berg Floyd Gold 39cm złoty | 21 894 грн. |
Berg Floyd Gold New Isola FLOOWOKSGD3901 | 32 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Berg Floyd Gold
Ціни на Berg Floyd Gold |
---|---|---|---|---|
Berg Floyd Gold золотистий | від 21 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Berg Floyd Red New мідний | від 23 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Berg Floyd Negro чорний | від 25 584 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →