Витяжка Berg E-Motion 60
Фото 3 |
Berg E-Motion 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg E-Motion 60
Усі ціни 8 →Вытяжка встроенная Berg E-Motion 60 Black EMOTION60BK | 19 029 грн. |
Berg E-Motion 60 | 18 573 грн. |
Berg E-Motion 60 | 19 026 грн. |
Вытяжка встроенная Berg E-Motion 60 White EMOTION60WH | 19 029 грн. |
Витяжка вбудована Berg E-Motion 60 Black EMOTION60BK | 19 033 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →