Витяжка Berg Dust 90 чорний
Фото 4 |
Berg Dust 90 чорний 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Dust 90 чорний
Усі ціни 6 →Витяжка Berg Dust 90 Black | 12 640 грн. |
Berg Dust 90 | 17 179 грн. |
Витяжка похила Berg DUST 90 Black | 12 669 грн. |
Berg Dust 90 | 17 598 грн. |
Вытяжка наклонная Berg DUST 90 Black | 12 675 грн. |
Витяжка похила Berg DUST 90 Black | 12 679 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →