Витяжка Elica Tube IX/A/43 нержавіюча сталь (PRF0007783)
Фото 3 |
Elica Tube IX/A/43 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Tube IX/A/43 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Витяжка декоративна Elica TUBE IX/A/43 | 17 530 грн. |
Elica Tube IX/A/43 | 24 190 грн. |
Витяжка Elica Tube IX/A/43 нержавіюча сталь (PRF0007783) | 17 957 грн. |
Elica Tube IX/A/43 | 24 780 грн. |
Витяжка декоративна Elica TUBE IX/A/43 | 17 520 грн. |
Вытяжка декоративная Elica TUBE IX/A/43 | 17 526 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →