Кухарський набір Bergner BG-2879
Bergner BG-2879 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-2879
Набір кухонних приладів Bergner Deluxe, 6 предметів (BG-2879-MM) | 2 001 грн. |
Кухонний набір Bergner BG-2879-MM | 1 824 грн. |
Кухонный набор Bergner BG-2879-MM | 1 824 грн. |
Bergner 6 пр. (BG-2879-MM) 6пр.(BG-2879-MM) | 1 999 грн. |
Набір кухонних приладів Bergner 6 предметів (BG-2879-MM) | 2 001 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →