Газовий котел Biasi RinNOVA LIGHT 24 25.5 кВт 230 В
Biasi RinNOVA LIGHT 24 25.5 кВт
230 В
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:25.5 кВт, площа ~ 204 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 35 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики RinNOVA LIGHT 24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biasi RinNOVA LIGHT 24 25.5 кВт 230 В
Усі ціни 6 →Газовий котел BIASI RINNOVA LIGHT 24 | 23 634 грн. |
Газовий котел BIASI RINNOVA LIGHT 24 | 23 534 грн. |
Газовий котел BIASI RINNOVA LIGHT 24 | 23 584 грн. |
Biasi Газовий котел Biasi RinNova Light 24 89959 | 24 855 грн. |
Котел газовий стандартний Biasi RINNOVA LIGHT 24 кВт Turbo | 24 350 грн. |
Газовий котел BIASI RINNOVA LIGHT 24 кВт | 23 884 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →