Намет Black Diamond Deluxe Cliff
Відео 1Фото 2 |
Black Diamond Deluxe Cliff
Призначення:експедиційний
Сезонність:зима
Конструкція:вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Вага:3.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Black Diamond Deluxe Cliff
Намет для платформи Black Diamond Deluxe Cliff Cabana Double Fly (1033-BD | 18 681 грн. |
Палатка для платформы Black Diamond - Deluxe Cliff Cabana Double Fly | 18 681 грн. |
Намет для платформи Black Diamond Deluxe Cliff Cabana Double Fly, (BD 810 | 19 639 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості намету Black Diamond Deluxe Cliff:
- Намет призначений для кріплення на вертикальних поверхнях
РекомендуємоПорівняти в таблиці →