Тент Black Diamond Simple Cliff
Black Diamond Simple Cliff
Призначення:тент-шатро
Сезонність:весна/осінь, літо
Матеріал тенту:нейлон
Вага:2.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Black Diamond Simple Cliff
Намет Black Diamond Simple Cliff Cabana Double Fly (1033-BD 810456) | 15 785 грн. |
Палатка для платформы Black Diamond - Simple Cliff Cabana Double Fly (BD 8 | 12 628 грн. |
Намет для платформи Black Diamond Simple Cliff Cabana Double Fly Сірий | 15 785 грн. |
Намет для платформи Black Diamond Simple Cliff Cabana Double Fly (BD 810 4 | 12 628 грн. |
Додаткові функції і можливості намету Black Diamond Simple Cliff:
- Тент призначений для кріплення на вертикальних поверхнях
РекомендуємоПорівняти в таблиці →