Зимова шина Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H
Black Star (наварка) Aspen 2 185/60 R15 84H | 968 грн. |
Black Star (наварка) Aspen 2 185/60 R15 84H | 1 090 грн. |
Black Star Aspen 2 185/60 R15 84H | 996 грн. |
Blackstar Aspen 2 (185/60R15 84H) | 976 грн. |
Модификації Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H
Ціни на Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Blackstar Aspen 2 185/60 R15 84H | від 968 грн. | 4 пропозиції | ||
Blackstar Aspen 2 185/60 R15 88T | від 959 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо