Літня шина Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W 215/55 R17 94 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W
Усі ціни 29 →Шина Roadstone N Fera AU5 215/55 R17 94W | 3 500 грн. |
Roadstone N'Fera AU5 215/55 ZR17 94W | 2 854 грн. |
Roadstone N'Fera AU5 215/55 ZR17 94W | 2 788 грн. |
Roadstone NFera AU5 215/55 R17 94W | 3 251 грн. |
ROADSTONE Літня шина ROADSTONE N FERA AU5 215/55R17 94W | 3 472 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W
Ціни на Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera AU5 215/55 R17 94W | від 2 745 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →