Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V
Відео 3Фото 4 |
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V |
|
Гума із літнього портфоліо південнокорейського виробника Hankook, адресована власникам легкових автомобілів. Модель отримала асиметричний ненаправлений малюнок проектора з квартетом об'ємних аквадренажних каналів для швидкого відведення водних мас. Випуклий профіль блоків протектора підвищує ефективність очищення контактної плями від води та знижує зношування протекторного малюнка.
У блоках при цьому прорізані тривимірні ламелі, що запобігають значним деформаціям протекторних шашок. Гострими кромками ламелів і блоків шина чіпко тримається за мокре дорожнє полотно — моделі присвоєно найвищий ранг «мокрого» зчеплення A. Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V низькотемпературною вулканізацією. Ретельно підібрана гумова «формула» моделі спрямована на підвищення ходимості, характеристик міцності і запобігання нерівномірному зносу протектора. На додачу шина радує високим рівнем їздового та акустичного комфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V
Усі ціни 38 →Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 91V FR | 2 529 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 91V | 2 670 грн. |
Hankook VENTUS PRIME4 K135 205/55 R16 91V (8043114992) | 5 870 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 91V | 2 868 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55R16 91V) | 2 522 грн. |
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | від 3 040 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | від 2 462 грн. | 38 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | від 2 676 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | від 2 712 грн. | 40 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | від 3 380 грн. | 5 пропозицій |