Смартфон Blackview A80 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 38Фото 25 |
Недорогий смартфон з закосом під флагмана, що виражено у великому калібрі екрану, основній квадрокамері і акумуляторній батареї ємністю 4680 мАгод. Бюджетні коріння моделі видає невисока роздільна здатність 6.49-дюймового дисплея (1560х720 пікселів), а також скромні характеристики датчиків зображення тильного фотомодуля (13 + 2 + 0.3 + 0.2 МП). Окремий «кругляш» на «філейній» стороні корпусу смартфона виділено під сканер відбитків пальців.
Об'єктив фронталки у моделі мешкає в акуратному краплеподібному вирізі дисплея. Основою внутрішньої «начинки» Blackview A80 Pro послужив восьмиядерний чипсет початкового рівня MediaTek Helio P25, присмачений 4/64 ГБ пам'яті. «Залізо» забезпечує шустру швидкодію гаджета при вирішенні завдань повсякденного характеру без претензії на високу швидкість «польоту» запущених додатків. У числі іншого модель оснащена 3.5 мм аудіоджеком для підключення навушників, симетричним портом USB-C і підтримує роботу в мобільних мережах четвертого покоління (4G/LTE).
Купити Blackview A80 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Blackview A80 Pro 4/64GB Blue | 3 999 грн. |
Blackview A80 Pro 4/64Gb Black | 5 999 грн. |
Blackview A80 Pro 4/64Gb Blue | 5 999 грн. |
Blackview A80 Pro 4/64Gb Green | 5 999 грн. |
Blackview A80 Pro 4/64Gb Red | 5 999 грн. |
1 2 4 4 |
1. Ємність батареї. Приблизно 11 годин безперервного сидіння на ютубі та серфінгу інета на вайфаї саджають його зі 100% до 10-15%.
Як на мене, за таку ціну цілком норм. 2. Досить низька ціна. Сам брав у лютому минулого року за 2,3к грн, і серед цієї цінової категорії він не має рівних. З 3-4к грн думаю їсти і сильніше. Більше про нього особливо сказати нічого не можу, мною він брався для повсякденних завдань (на смітник, ютаб, телегрум, музончик і т.д). Насамперед камера, яка так і прагне зробити твою фотку нагору ногами, не знаю, як на інших телефонах це працює - але тут це реально дратує. Лала Саталин: користуюся Blackview A80 Pro більше року |
користуюся більше року, один раз помітив зависання, іноді гальмує в деяких додатках ємна батарея не помітив |
ємна батарея не помітив |