Смартфон Blackview A55 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 17Фото 32 |
Blackview A55 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
2022 рікA (ультрабюджетні)
Екран:6.53 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P22
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:4780 мАгод
Вага:197 г
Від звичайної версії відрізняється покращеною камерою, більш продуктивним процесором, пам'яттю та наявністю сканера відбитків пальців.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview A55 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 19 →Смартфон Blackview A55 Pro 4/64Gb Turquoise GreenДисплей: 6.53 IPS (720 x 1600) 269 ppi, 16M квітів, сенсорний, ємнісний / Процесор: Mediatek MT6762V Helio P2 Octa-core (4x2.... ще0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) + PowerVR GE8320 / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: micro SD / Комунікації: microUSB 2.0 / Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac / Bluetooth 4.1 / GPS ( A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS) / FM radio / Батарея: 4780 мАг / Вага: 197 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 246 грн. |
Blackview A55 Pro 4/64GB Turquoise GreenСмартфон 2 SIM + карта пам'яті екран: 6,53" IPS 1600x720 вбудована пам'ять: 64 ГБ оперативна пам'ять: 6 ГБ процес... щеор: MediaTek Helio P22 ОС: Android 11 акумулятор: 4780 мАч (незнімна) камера: 13 (f/18) Мп колір: зелений. Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 137 грн. |
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64Gb Turquoise GreenДисплей: 6.53 IPS (720 x 1600) 269 ppi, 16M цветов, сенсорный, емкостный / Процессор: Mediatek MT6762V Helio P2 Octa-core (4x... ще2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) + PowerVR GE8320 / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: micro SD / Коммуникации: microUSB 2.0 / Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac / Bluetooth 4.1 / GPS ( A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS) / FM radio / Батарея: 4780 мАч / Вес: 197 г / Операционная система: Android 11 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 4 168 грн. |
Blackview A55 Pro 4/64GB Turquoise Green MJ-056473A55 PRO НОВА БЮДЖЕТНА ВДОСЛІННІСТЬБАЧ Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 199 грн. |
Смартфон Blackview A55 Pro 4/64Gb (Green) EUРозстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 119 грн. |
ще 14 пропозицій
Серія Blackview A (ультрабюджетні)Порівняти в таблиці →
від 8 749 грн.
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г
від 3 699 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4680 мАгод, 195 г
від 3 691 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
від 3 214 грн.
6.01 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4280 мАгод, 156 г
від 2 240 грн.
6.21 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 4200 мАгод, 180 г
від 2 585 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 196 г
від 4 399 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 20 МП, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 195 г
від 7 339 грн.
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 6 999 грн.
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 3 416 грн.
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 4280 мАгод, 185 г
від 3 499 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 12 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5080 мАгод, 193 г
від 3 149 грн.
6.52 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 4 403 грн.
6.5 ", 272 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, зарядка: fast charge, 4480 мАгод, 193 г
від 2 796 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 3 700 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 197 г
від 3 300 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6761 Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 4080 мАгод, 170 г
від 3 310 грн.
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4680 мАгод, 180 г
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5080 мАгод, 195 г
від 3 475 грн.
6.21 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 4200 мАгод, 180 г
від 3 474 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
Відеоогляди
Blackview A55 Pro Unboxing and Impression
18 травня 202219 524 перегляда
Blackview A55 Pro Unboxing and Impression
21 квітня 20229 947 переглядів
Blackview A55 Pro - Unboxing and Hands-On
5 липня 202214 853 перегляда
#Blackview #A55 Pro: Official Introduction | New Budget Excellence
14 березня 202285 577 переглядів
Blackview A55 Pro - Smartphone Low Cost (Recensione)
20 липня 20225 955 переглядів
BLACKVIEW A55 Pro
26 серпня 20225 022 перегляда
Blackview A55 Pro 6.5 inch HD Screen 4780mAh Android 11.0 Octa-core Helio P22 4GB RAM 64GB
26 травня 20225 696 переглядів
#Blackview #A55Pro: Official #Unboxing | New Budget Excellence
17 березня 20223 847 переглядів
Обзор смартфона Blackview A55 Pro 4/64GB
27 квітня 20232 594 перегляда
BlackView A55 Pro|| بەلاشـــە تەنها بە ١٠٠$ و پاوەربانکێک بەدیارى
23 вересня 20225 129 переглядів
Blackview A55 Pro || أرخص جهاز ممكن تشتريه حالياً
24 серпня 20224 644 перегляда
Blackview a55 pro
19 вересня 2022736 переглядів
Reasons why you Should Buy the Blackview A55 Pro
25 червня 20225 452 перегляда
Unboxing the Blackview A55 Pro 5G ASMR #shorts
14 травня 20221 276 переглядів
This is a Best Budget Phone | Blackview A55 Pro | 2022
31 березня 2022148 переглядів
[4K60] BLACKVIEW A55 PRO BLUE UNBOXING
23 січня 2023376 переглядів
Best Budget Phone | Blackview A55 Pro - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
31 березня 2022715 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 299 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 3 399 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 3 478 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 3 852 грн.
6.53 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 194 г
від 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 3 128 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 3 789 грн.
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 3 999 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 3 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4680 мАгод, 180 г
від 3 105 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г