Смартфон BLU R1 HD 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 18Фото 16 | Товар застарів 3 076 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 5; роздільна здатність екрану: 1280х720 (16:9); Захист екрана: Gorilla Glass; Співвідношення дисплей/корпус (%): 67; ОС: Android 6.0; Модель процесора: MediaTek MT6735; Процесор (ГГц): 1.3; Графічний процесор: ARM Mali-T720; ОЗП (ГБ): 2; Пам'ять (ГБ): 16 в списокмої списки |
BLU R1 HD 16 ГБ / 2 ГБ
8 ГБ / 1 ГБ
16 ГБ / 2 ГБ
Екран:5 ", 1280х720 (16:9), 294 ppi
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6735
Камера:8 МП
Акумулятор:2500 мАгод
Вбудована реклама на екрані блокування. Встановлені "з коробки" програми Amazon.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
АксесуариВсі аксесуари для BLU R1 HD 16GB →
Відеоогляди
$50 Smartphone Review: BLU R1 HD by Amazon
16 липня 2016233 868 переглядів
BLU R1 HD REVIEW
26 серпня 201657 840 переглядів
BLU R1 HD Review: A $100 smartphone that packs a punch!
29 липня 2016158 033 перегляда
BLU R1 HD Water Test! Will It Survive?
15 серпня 201630 147 переглядів
BLU R1 HD Phone Review and Camera Test - 8GB - Black
27 липня 20168 675 переглядів
Телефон BLU R1 HD с Амазона за $59.99
1 серпня 20165 903 перегляда
Celular BLU R1 HD 2018 desbloqueado 5.2 "- 16GB - UNBOXING/REVIEW
27 жовтня 20182 922 перегляда
Blu R1 HD крутой американский смартфон из Amazon
2 листопада 20163 674 перегляда
BLU R1 HD Unboxing and First Impressions
19 липня 20163 396 переглядів
Смартфон BLU R1 HD 16GB (BLACK). Обзор американского андроид телефона!
20 квітня 20173 831 перегляд
Best smartphone under $50? (R1 HD Review)
6 серпня 201655 691 перегляд
Pokemon Go on the $50 Blu R1 HD / Amazon Phone - Yes on the $59 Version - Followup Friday
16 липня 201617 865 переглядів
Blu R1 HD Review: Best $60 Smartphone???
1 липня 201643 173 перегляда
3 Tips to Make your BLU R1 HD and Moto G4 Feel like a Flagship
15 липня 201635 574 перегляда
Amazon Blu R1 HD Simple Flash to Remove ads and OTA
28 липня 201647 449 переглядів
Amazon Blu R1 HD TWRP Recovery and Root Tutorial
26 липня 201653 601 перегляд
BLU R1 HD How to move apps or APK's to external memory card by formatting as Internal
11 серпня 201637 162 перегляда
Blu R1 HD Vs Zte Zmax Pro Review 2016: Ultimate Camera Test | Who Will Win ???
14 серпня 201616 044 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 859 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 897 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 613 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 504 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 969 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 589 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 467 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г