Powerbank BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000
Відео 2Фото 24 |
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 |
|
Переносний акумулятор торгової марки BASEUS дебютував на ринку у листопаді 2022 року та є представником щодо недорогих рішень. Усередині пластикового корпусу з розмірами 155x69x30 мм та вагою 450 грам знаходиться літій-полімерна батарея ємністю 74 Вт*год (20 тисяч мАгод). З урахуванням втрат на перетворення мобільних гаджетів вона здатна передати 12 600 мАгод, тобто користувач зможе приблизно чотири рази зарядити Apple iPhone 12 або забезпечити півтора циклу зарядки планшета iPad Pro 11 2021.
Powerbank-акумулятор BASEUS Star Lord Display22 зарядки, а саме Power Delivery 3.0 та Quick Charge 3.0, завдяки чому пікова вихідна потужність має досягати 22.5 Вт (на один порт), що покликане знизити загальну тривалість зарядного процесу. Набір роз'ємів включає два USB A, що працюють на «вихід», що входить microUSB (до 18 Вт) і універсальний USB-C (використовуючи його можна живити і підключені гаджети, батарею повербанка). Одночасно вдасться поповнювати енергією до 3 девайсів. До інших особливостей відноситься наявність інформаційного дисплея та підтримка функції наскрізної зарядки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000
Усі ціни 41 →Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 22.5W 20000mAh Black | 889 грн. |
Повербанк Baseus Star-Lord PPXJ060001 22.5Вт 20000 мАч Type-C 2x USB c быс | 799 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 20000 mAh | 950 грн. |
Повербанк 22.5Вт 20000 мАч швидка зарядка Type-C 2x USB Baseus Star-Lord P | 799 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 20000mAh Star-Lord Digital Fast Cha | 899 грн. |
Модификації BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000
Ціни на BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 | від 749 грн. | 12 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 | від 794 грн. | 42 пропозиції | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 30000 | від 1 026 грн. | 49 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 | від 2 189 грн. | 7 пропозицій |