Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Hoco
Навушники

Hoco EW94

Фото - Навушники Hoco EW94
Фото 5
Hoco EW94
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v6.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка13 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса300 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)4 год
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Hoco EW94

Усі ціни 28 →

Hoco Бездротові навушники Hoco EW94, ANC White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
339 грн.

Бездротові навушники Hoco EW94, ANC White

Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Бездротові навушники TWS HOCO EW94, ANC, White 6942007673686

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Навушники Bluetooth Hoco EW94 True wireless ANC noise reduction BT headset White

Маркетплейс: MAUDAU  2win З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
319 грн.

Навушники Bluetooth HOCO EW94, TWS Bluetooth 5.1, з мікрофоном, вакуумні, White, Кейс Y-46633

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
654 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco EW94