Електрогенератор Bolat MB-6000
Фото 16 |
Bolat MB-6000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bolat MB-6000
Усі ціни 11 →Генератор бензиновый Bolat MB-6000, 5 кВт | 47 340 грн. |
Bolat MB-6000 офіційна гарантія | 34 999 грн. |
Бензиновый генератор Bolat MB-6000 | 29 991 грн. |
Генератор бензиновий Bolat MB-6000 5,5 кВт | 29 990 грн. |
Бензиновий генератор Bolat MB-6000 | 29 990 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →