Електрогенератор Oshima MPD-5KW
Відео 3Фото 5 |
Oshima MPD-5KW ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oshima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oshima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oshima MPD-5KW
Бензиновый генератор Oshima MPD-5KW | 17 001 грн. |
Oshima MPD-5KW 196932 | 16 999 грн. |
Генератор Oshima MPD-5KW | 17 000 грн. |
Генератор Oshima MPD-5KW E-start | 18 720 грн. |
Відеоогляди
Модификації Oshima MPD-5KW
Ціни на Oshima MPD-5KW |
---|---|---|---|---|
Oshima MPD-5KW | від 16 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Oshima MPD-5KW-D | від 18 699 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →