Вантажна шина Bontyre R-230 295/80 R22.5 152M
Товар застарів 5 992 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre R-230 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bontyre R-230 295/80 R22.5 152M
Ціни на Bontyre R-230 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bontyre R-230 315/70 R22.5 152M | від 8 967 грн. | 12 пропозицій | ||
Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M | від 11 697 грн. | 9 пропозицій | ||
Bontyre R-230 315/80 R22.5 157M | від 11 554 грн. | 2 пропозиції |